Ръководител Проекти

София, България

Търсим Ръководител Проекти, който ще отговаря за реализирането на проекти за обзавеждане на магазини и хотели.

Отговорности

Координира вътрешните ресурси и доставчици за безупречното изпълнение на проектите по отношение на качество, цена и срокове

Участва в дефинирането на обхвата и целите на проектите и осигурява техническата им осъществимост, като включва всички участващи страни

Подготвя ценови анализи и оферти

Подсигурява наличието на ресурсите и тяхното разпределение

Разработва подробен проектен план за контролиране развитието на поръчките

Управлява промените по обхвата, стойността и графика на проектите

Изисквания

Висше техническо образование, за предпочитане в областта на инженерството

Работен опит в менажирането на проекти

Практически опит в производството на мебели е предимство

Владеене на английски език (писмено и говоримо) е задължително

Владеене на немски език е предимство

Работни познания по AutoCAD

Отлично владеене на Microsoft Office

Опис със САП или друга ERP система е предимство

Организационни и комуникативни умения, както и способност за работа в екип

Шофьорска книжка

Ние предлагаме

Отговорна позиция в екип от професионалисти

Динамична работна среда, предлагаща професионални предизвикателства

Възможност за управление на проекти от висок клас

Потенциал за професинално развитие

Отлично заплащане

Възможност за бизнес пътувания

Съвпада ли?

Кандидатствай сега

Privacy Preference

If you are under 16 and wish to give consent to optional services, you must ask your legal guardians for permission.