Мениджър Проекти

Булдекор е водеща българска мебелна фирма, специализирана в обзавеждане на магазини и
хотели, с акцент върху комплексни, мащабни проекти. Нашият екип от 250
висококвалифицирани архитекти, инженери, занаятчии и монтажници управлява всички етапи
от развитието на проекта, благодарение на своята модерна, изцяло ориентирана към клиента
структура. Производствената ни база за обработка на дърво и метал на площ от 14500 кв.м. е
оборудвана с най-съвременните машини и технологии в бранша.
Около 90% от продукцията ни е износ за пазарите на Европейския съюз.

Ние търсим Мениджър проекти, който ще отговаря за реализирането на проекти за
обзавеждане на магазини. Той ще управлява всички дейности, свързани с проектите и ще
координира връзката между клиентите и вътрешните отдели.

Отговорности

  • Координира вътрешните ресурси и доставчици за безупречното изпълнение на проектите по
    отношение на качество, цена и срокове
  • Участва в дефинирането на обхвата и целите на проектите и осигурява техническата им
    осъществимост, като включва всички участващи страни
  • Подготвя ценови анализи и оферти
  • Подсигурява наличието на ресурсите и тяхното разпределение
  • Разработва подробен проектен план за контролиране развитието на поръчките
  • Управлява промените по обхвата, стойността и графика на проектите

Изисквания

  • Висше техническо образование, за предпочитане в областта на инженерството
  • Работен опит в менажирането на проекти
  • Практически опит в производството на мебели е предимство
  • Владеене на английски език (писмено и говоримо) е задължително
  • Владеене на немски език
  • Работни познания по AutoCAD
  • Отлично владеене на Microsoft Office
  • Организационни и комуникативни умения, целева ориентация, както и способност за работа в
    екип
  • Шофьорска книжка

Ние предлагаме

  • Отговорна позиция в екип от професионалисти
  • Динамична работна среда, предлагаща професионални предизвикателства
  • Възможност за управление на проекти от висок клас
  • Потенциал за професионално развитие
  • Отлично заплащане
  • Възможност за бизнес пътувания

Ако позицията Ви заинтересува: info@buldecor.com